Catwoman Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 1 mesiacom

Atribúty   FX D FX

CELKOVÉ HODNOTENIE E Síce má aké také znalosti podložené certifikáciou, ale prejavy na prednáškach o tom ako vysoká škola nie je pre každého v zásade z dvadsiatich ľudí na prednáške je vysoká škola iba pre dvoch (motivačná reč za A) počnúc osobným prístupom kde sa snaží byť nad vecou a nepozná hranicu medzi slušnou komunikáciou a arogantnou buzeráciou. Podľa jeho slov sa ku všetkému stavia pragmaticky a pre všetkých platia rovnaké pravidla čo jasne nie je pravda.

Catwoman Študent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 1 mesiacom

Atribúty   FX D FX

CELKOVÉ HODNOTENIE E Kde začať. Možno sa vyzná vo svojom odbore ale v čom sa určite nevyzná je práca s ľuďmi a adekvátny prístup k študentom. Komunikácia a prístup na veľmi zlej úrovni, študent odchádza v horšej nálade ako prišiel. Neochota a jednoslovné odpovede, človek nevie či má odísť alebo bude diskusia ešte pokračovať. Božechráň ak máte ako študent problém, ktorý by vám on mohol pomôcť vyriešiť. Ani sa neoplatí pri dverách zastaviť a zaklopať.

Vezezo Absolvent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 1 mesiacom

Atribúty   A A A

CELKOVÉ HODNOTENIE A Výborná vyučujúca so zmyslom pre humor, naozaj sa snažila nás naučiť čo najviac, zároveň s pani doktorkou Jakubíkovou boli nerozlučná dvojica, ktorá ťahala katedru vpred. Je naozaj škoda, že odišla.

Vezezo Absolvent
Hodnotenia , Sledujúci 0

 pred 1 mesiacom

Atribúty   A A A

CELKOVÉ HODNOTENIE A Toto bola najlepšia vedúca katedry, dávala do toho srdce, veľká škoda, že odišla. Prístup k študentom bol výborný, dalo sa s ňou diskutovať, ak bol nejaký problém, riešil sa s chladnou hlavou, zaujímala sa o názory študentov aj absolventov. Bola často veľmi zaneprázdnená, ale robila to najlepšie ako vedela. Zároveň odborníčka (nielen) vo svojej oblasti, prednášky boli zaujímavé

Zobraziť všetko