Technická Univerzita v Košiciach
Internát ŠD Boženy Němcovej
Internát

Internát ŠD Boženy Němcovej
Košice

0

Základné informácie

Internát Boženy Němcovej sa skladá zo 4 blokov z toho 3 (B,C,D) slúžia pre študentov. Vstup do ako aj spojovacia chodba a jedáleň prešli rekonštrukciou a vyhovujú všetkým normám. Bližší popis jednotlivých blokov:Blok BNa tomto bloku sa nachádzajú študentské dvojpostelove izby- chlapci.Nové spoločné sociálne zariadenie a sprchy.Zrekonštruované balkóny a prízemie.V prízemí sa nachádzajú učebne TUKE.Nevýhodou bloku je jeho orientácia pri ceste a električkovej trati.Blok CNa tomto bloku sa nachádzajú študentské štvorposteľové izby- dievčatá.Izba obsahuje 2 miestnosti a sociálne zariadenie.Sprchy sa nachádzajú na každom podlaží ako aj spoločná kuchynka.V prízemí bloku sa nachádza práčovňa a sušiareň.Na treťom poschodí sa nachádza študovňa a pod ňou IKT miestnosť.Blok DNa tomto bloku sa nachádzajú študentské dvojposteľové izby- chlapci.Blok má bezbariérový prístup ako aj sociálne zariadenie a sprchu.Na jednotlivých poschodiach sú učebne TUKE -jazyky.Blok má najnovšie sprchy a sociálne zariadenie.Dvojposteľová izba B,D Blok - Muži: Štandardná výbava izby 1 stôl, 2 stoličky, 2 skrine, 1 botník a 2 postele s policami viac foto. Každá izba má špeciálnu zásuvku na pripojenie počítača 230 V / 50Hz. Taktiež aj 2 zásuvky RJ45- pripojenie na internet. Študenti si počas roka môžu premiestniť nábytok, ale pri od ubytovaní musia dať izbu do pôvodeného stave. Taktiež si môžete izbu vymaľovať. A k maľovaniu vám ubytovacie oddelenie poskytne základný biely Primalex a maliarske potreby.Štvorposťelová izba C-Blok - Ženy: Izba je rozdelená na 3 časti. Sociálne zariadenie – záchod  + umývadlo, Obytná časť – štandardne obsahuje stôl 4 stoličky a 4 postele s policami + príslušné nočné stolíky. Kuchynská časť obsahuje 4 skrine menší stôl. Izba má 4 zásuvky RJ45 pripojenie na internet.
Zobraziť viac

Hodnotenia

pred 3 rokmi
Hodnotené atribúty   B B A

Väčšina C bloku, pre dievčatá, je v skvelom stave, opravené, zariadené. B blok je viac menej kľudný, ale Déčko je zverinec. Zahraniční študenti si nie sú v ničom dlžní, a tak to tam aj vyzera. Prístup - študentské kluby robia dobrú robotu, tety na ubytovaciom veľmi milé. Ubytovanie - je to v areáli školy, takže ste za 5-10 min v triede, zábava aj vďaka relatívne blízkemu námestiu nechýba. Vybavenie - na izbe pre 2 sa toho veľa nenachádza, ale nábytok je novší. Umývadlo v izbe možno niektorým chýba, ale dostupná kuchynka, práčka, pec a sporák to kompenzujú. Verejne WC sú častokrát v hroznom stave, avšak tu nejde o nesnahu upratovačiek, ale nekultúru ubytovaných. Sprchy a kúpeľne sú OK, hoci na Déčku sa našlo aj nejedno prekvapenie.

Páči sa mi to komentáre
pred 3 rokmi
Hodnotené atribúty   A A A

Prístup na 1-tku! Či už zo strany ubytovacieho oddelenia, alebo vedenia internátov. Študentská rada sa stará o internát ako sa patrí! Všetky študentské kluby fungujú na 1-tku! Zo strany čistoty a vybavenia izieb taktiež veľká spokojnosť, izby sa kompletne prerábajú. Dievčatá majú vyšší štandard. Prerobené kultúrno-spoločenské priestory(posilovňa, študovňa, bicykláreň).

Páči sa mi to komentáre
pred 4 rokmi
Hodnotené atribúty   B A B

Zariadenia izieb sú postačujúce, každý má svoj osobný priestor. Dievčenské izby sú naozaj nadštandardné, každý rok sa prerábajú izby, v ktorých sa nachádza všetko potrebné. Na internáte sú rôzne kluby, ktoré sa starajú o chod a zábavu na internáte.

Páči sa mi to komentáre

Napíšte nám

Internát ŠD Boženy Němcovej
Boženy Němcovej 1, 040 01 Košice

Tel..:  +421 55 602 5838
Web:  

Napíšte nám